Něco o mě

Ahoj,

dovol mi, abych se Ti představila.

Jmenuji se Martina Cvilinková. S mým manželem mám dvě krásné děti, holčičku a chlapečka. Syn chodí do třetí třídy a dcera je v předškolním věku. Moje podnikání začalo před třemi lety, když jsem přemýšlela, jak dobře skloubit práci s dětmi.

Jsem vystudovaná učitelka pro druhý stupeň (zde jsem působila zatím pouze na praxích).Tři roky jsem po škole pracovala pro internetový kosmetický obchod a byla jsem tam spokojená. Příjemná práce v přátelském kolektivu, ale momentálně pro mě příliš vzdálená (hlavně tedy počtem kilometrů).

Dlouhou dobu se zajímám o různé formy relaxace a ráda už tak sedmým rokem cvičím jógu, praktikuji dechová cvičení a chodím na delší procházky. Myslím si, že je důležité umět relaxovat, najít si pro sebe denně alespoň chvilku, udělat si něčím radost, usmát se a vnímat co nejvíce pozitivních vibrací. Ráda si večer sednu nebo si napustím vanu a zapálím si vonnou svíčku. A zde byl ten okamžik, že jsem si řekla, že mi to vše dává smysl a vlastně tvorba aromatických svíček by mě hrozně bavila. 

Začala jsem koukat na náš trh, na web a velice mě zaujaly svíčky ze sójového vosku a to proto, že není škodlivý pro lidské tělo a pomaleji se vypaluje. Miluji esenciální oleje a relaxaci, která je s nimi spojená. 

Já i manžel máme rádi nevšední interiérové doplňky. V poslední době se do popředí v domácnosti dostává beton a pro mě to byla výzva… začala jsem s pomocí manžela zkoušet různé formy, varianty betonu, příměsy a po několika nepodařených pokusech byla nádoba na svíčku na světě. Poté tvorba loga, reklamních předmětů a polepů… celkem dlouhá cesta, která ale stála za to! Ke svíčkám jsem postupně začala vytvářet i betonové doplňky, které dělají radost ve vašem interiéru. Ať už jsou to vázy, podtácy, andělé, misky na šperky nebo stojany na vonné tyčinky…. 

Teď mi samotná výroba dělá obrovské potěšení a jsem šťastná, že moje betonová tvorba udělá radost hlavně Tobě!

Martina