Něco o mě

Ahoj

Dovol mi, abych se Ti představila.

Jmenuji se Martina Cvilinková a jsem šestým rokem na mateřské dovolené. S mým manželem mám dvě krásné děti, holčičku a chlapečka. Syn je od září školou povinný a dcera začala navštěvovat mateřskou školu. Proto jsem začala přemýšlet, jakým směrem by se moje pracovní cesta měla ubírat. Jsem vystudovaná učitelka pro druhý stupeň, ale bohužel mě tato pracovní cesta příliš netáhne. 

3 roky jsem po škole pracovala pro internetový kosmetický obchod a byla jsem tam spokojená. Příjemná práce v přátelském kolektivu, ale momentálně pro mě příliš vzdálená (hlavně tedy počtem kilometrů) ????

Dlouhou dobu se zajímám o různé formy relaxace a ráda už tak čtvrtým rokem cvičím jógu, praktikuji dechová cvičení a chodím na delší procházky. Myslím si, že je důležité umět relaxovat, najít si pro sebe denně alespoň chvilku, udělat si něčím radost, usmát se a vnímat co nejvíce pozitivních vibrací. Ráda si večer sednu nebo si napustím vanu a zapálím si vonnou svíčku. A zde byl ten okamžik, že jsem si řekla, že mi to vše dává smysl a vlastně tvorba aromatických svíček by mě hrozně bavila. 

Začala jsem koukat na náš trh, na web a velice mě zaujaly svíčky ze sójového vosku a to proto, že není škodlivý pro lidské tělo a pomaleji se vypaluje. Miluji esenciální oleje a relaxaci, která je s nimi spojená. 

Já i manžel máme rádi nevšední a interiérové doplňky. V poslední době se do popředí v domácnosti dostává beton a pro mě to byla výzva… začala jsem s pomocí manžela zkoušet různé formy, varianty betonu, příměsy a po několika nepodařených pokusech byla nádoba na svíčku na světě. Poté tvorba loga, reklamních předmětů a polepů… celkem dlouhá cesta, která ale stála za to ???? Teď mi samotná výroba dělá obrovské potěšení a jsem šťastná, že betonová sójová svíčka udělá radost a potěšení hlavně Tobě ????