Beton do každé domácnosti

Beton do každé domácnosti

MILUJEŠ BETON?!

Já ano! Je to krásný přírodní materiál! V dnešní době velice stylová záležitost, která Ti doma vykouzlí nevšední interiér! Řekla bych, že dnes už jde z betonu snad cokoliv! Konkrétně mě uchvátily betonové formy na svíčky, které mají po vypálení vosku další využití, betonové misky, podtácky na šperky, kosmetiku, prostě co tě napadne ????Krásná květina v betonové váze či betonovém květináči je fakt kouzelná a skvěle zapadne snad do každé domácnosti či zahrady.

Kdybych si mohla zařizovat novou koupelnu, tak si myslím, že bych do ní zakomponovala betonovou stěrku, přijde mi to nevšední, náklady nejsou vysoké a má to svoje kouzlo!

Beton si zkrátka na nic nehraje, je jednoduchý, čistý, osobitý. Krásně se kloubí se dřevem, kovem či sklem. Na sto procent jde o nadčasovou záležitost a věř tomu, že pokud si z betonu něco pořídíš, přijde k tobě návštěva, tak bude koukat a hned se začne ptát, odkud to máš, že je to jedním slovem pecka!

K tomu, aby ti betonové výrobky ladili do tvého interiéru se dnes využívá nejrůznějších pigmentů, příměsí a ty si tak můžeš volit produkty, které ti padnou do oka a prostě ti budou do tvé domácnosti sedět jak prdel na hrnec!

Budu se těšit příště.

Martina ????